• murato0

İzmir Evlilik Teklifi


İzmir Evlilik Teklifi Fikirleri ve Mekân Önerileri

Her erkeğin hiç şüphesiz hayatının en önemli kararlarından birisi olan sevdiği kadınla evlilik konusu, özellikle evliliğe karşı tedirginlikle yaklaşanlar için çoğu zaman fazlasıyla zorlayıcı olabilir. Ancak iş tüm korkularını yenip gerçekten yoğun duygular beslediği kadın ile hayatını birleştirmeyi teklif edeceği o ana geldiğinde ise tüm erkeklerin hayallerinde olan farklı evlilik teklifi fikirlerinden bahsedilebilir. Bu bağlamda İzmir çevresinde ikamet eden ve doğası, tarihi ve kültürü ile insanı kendisine aşık eden bu kentte en benzersiz İzmir evlilik teklifi fikirleri nelerdir diyenlere müstakbel eşlerini mest edebilecek bazı tavsiyelerde bulunulabilir.

İzmir’de En Özel Evlilik Teklifi Fikirleri ve Mekanlar

İzmir ve civarında sevdiğine güzel bir evlilik teklifi yapmayı planlayanlara ilk olarak ne tür bir mekân ve konseptte bunu gerçekleştirmek istediklerine karar vermeleri gerektiğinden bahsedilebilir. Bunun için de öncelikle İzmir evlilik teklifi fikirleri araştırılmalı ve mekân seçimi de sonrasında gerçekleştirilmelidir. Daha sonra ise müstakbel eşin bin bir türlü oyunla bu adrese götürülmesi ve hayatı boyunca unutamayacağı bir teklifin ona edilmesi mümkün olabilir.

Alsancak Vapur İskelesi (Kordon)

İzmir’in kalbi şeklinde de tanımlanabilen Kordon, falcı ablaları, kemancıları, gül satıcıları ve daha birçok sıcakkanlı insanı ile İzmir evlilik teklifi fikirleri ve mekân önerileri içerisinde ilk sırada yer almayı hak etmektedir. İskelenin hemen önünde birbirinden hoş birçok ince detay eklenerek edilebilecek bir evlenme teklifi, gelinler için mükemmel bir hatıra haline gelebilir.

Tarihi Asansör

İzmir evlilik teklifi fikirleri ve mekân önerileri denildiği zaman akla gelen bir diğer adres de İzmir Konak’ta yer alan ve hem ünlü hem de tarihi bir yapı olan asansör kulesidir. Mistik dokusu ve dillere destan hikayesi ile bu adres, her evlilik teklifini unutulmaz bir anıya dönüştürebilir.

Konak Pier

Öncelikle gümrük binası olarak inşa edilen, sonrasında balık hali olan ve bugün gelinen noktada bir alışveriş merkezi şeklinde ziyaretçilerini ağırlayan Konak Pier, İzmir’in en önemli sembolleri arasındadır. Mekanın muhteşem manzaraya sahip şık restoranlarında yapılabilecek bir evlenme teklifi ise hiç kuşkusuz gelinler için göz yaşartıcı bir sürpriz olacaktır.

Levent Marina

Tekne ve yat ile evlenme tekliflerinin gerçekleştirilebileceği İzmir Balçova’da bulunan Levent Marina, İzmir evlilik teklifi fikirleri ve mekân önerileri arasında özellikle denize aşık çiftler için ideal adreslerden birisidir. Lüks yelkenli tekneler ile hayatının en romantik evlilik teklifini yapabilecek olan kişilerin, buradan müstakbel eşleriyle birlikte el ele ve mutlu bir şekilde ayrılmaları mümkün olabilir.

#izmirevlilikteklifi #izmirevililkteklififikirleri

110 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

SAMSUN DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU

SAMSUN DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU Samsun ili, birçok kutlama ve aktivite için çok uygun olan şehirlerimiz arasındadır. Doğum günü kutlamaları konusunda da farklı etkinlikler düzenlenebi