• murato0

İzmit Kocaeli Evlilik Teklifi


Şelale Park Cafe

Evlenmek, iki kişinin hayatını birleştirmek için sonsuza dek yemin etmeleri ve imzaları ile bu yemini yasal hale getirmeleridir. Kabaca böyle bir tanım yapmak evlilik hakkında yanlış bir tanım olmayacaktır. Yeni tanışan çiftler ya da yıllardır beraber olan kişiler, ailelerin uygun gördüğü kişiyle evlenmeye karar verenler işte bu imza ile ilişkilerini tam anlamıyla taçlandırmaktadır.

Evlilik Teklifi Önemli

Evlilik kararı almak gerçekten oldukça zor. Ancak doğru kişiyle yapılacağı düşünüldüğünde daha çok mutluluk verecek bir karar. Çünkü sevdiğimiz kişiyle sonsuza dek beraber olabilmenin kapılarını aralar. Bu nedenle bu kararımızı açıklarken hoş bir şekilde açıklamak hayatımızın yeni dönemi için oldukça güzel bir adım olacaktır.

Karar Tamam, Mekan Yok

İzmit’te yaşayanlar için evlilik teklifi yapabilecekleri bir mekan çokta eski olmayan Şelale Park Cafe olabilir. Belediyenin şehri yenileme ve bakıma sokma kararıyla beraber ortaya çıkan bu cafe oldukça hoşunuza gidecektir. Ünlü İzmit Saat Kulesi’nin tam altında bulunan, yapay bir şelaleye sahip bu cafede İzmit’i ve Marmara Denizi’ni tepeden izleyebilir, çok romantik anlar yaşayabilirsiniz. Açık ve kapalı alanları bulunan cafe de istediğiniz tarafta o çok özel anı ve kararı sevdiğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz. İster yemek tercih ister tatlı, ister sıcak bir şeyler yudumlayın isterseniz de soğuk manzarasının yanında lezzetiyle de gönlünüzde taht kuracak oldukça sevimli bu cafe de sonsuzluk için “evet” cevabını alabilirsiniz.

Bilmeyenler İçin

Cafenin tam olarak yerini bilmeyenler için açık adres verecek olursak eğer: Kemalpaşa Mahallesi Saray Yokuşu Saat Kulesi Yanı Kültür Tepesi Kocaeli- İzmit. Otobüsle ulaşım sağlayacak kişiler Merkez Bankası civarlarında inebilecekleri bir araca bindiklerinde bankanın oradan çok rahat bir şekilde cafeye ulaşabileceklerdir.

He-De Salih Reis Balık Restaurant

Evlilik kararı hayatımızın dönüm noktalarından biri olacağı için evlenme teklifi de büyük önem taşır. ‘Eskiden evlenme teklifi mi vardı ya?’ gibi bir düşüncede de olabilirsiniz elbette ancak günümüzde çiftlerin özellikle de kadınların çok önem verdiği bir olgu bu.Okudum, iş hayatına atıldım, sevdiğim bir insan da var. O zaman evlenmem de bir sakınca yok diyebilirsiniz. Ancak evlilik teklifini nerede edeceğinize karar veremiyor olabilirsiniz. Eğer İzmit’te oturuyorsanız ya da İzmit sizin için çok önemli bir yere sahipse bu yazı tam size göre. Çünkü burada İzmit’te evlilik teklif edilebilecek mekanlardan oldukça özel ve güzel bir mekan hakkında bilgi vereceğiz.

Denizi çok seviyorsanız veya sevdiğiniz insan denizi çok seviyorsa elbette evlilik teklifi için gidilebilecek en değerli mekan deniz kenarında bir yer olacaktır. Belki gün batımını izlemek isteyeceksiniz ya da ayın denizde bıraktığı o muazzam manzara size çok daha romantik gelecek. Mavinin derinliklerine dalacaksınız sevdiğiniz insanla. İşte bu özelliklerin yanında çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir mekan: He De Salih Reis Balık Restaurant. En özel anlarınızı yaşarken çok güzel bir mekanda olacaksınız. Güler yüzlü ve ilgili çalışanları olan bu güzel yerin deniz ürünleri de oldukça lezzetli. Kalamardan karidese çipuradan levreğe aradığınız tüm tatları bulabilirsiniz. Alkol almak isterseniz sundukları mezeler ile çok daha leziz dakikalar geçirmeniz garanti. Üstelik teknenin sahibi Salih Reis de böyle hayırlı işlere karşı çok çok anlayışlı. Elinden fazlasının gelmesi için uğraşan bir mekan sahibi.

Denize karşı en özel anlarınızı yaşayabileceğiniz bu mekanın nerede olduğunu bilmiyorsanız burada o bilgiyi de paylaşalım. Oramiral Salim Dervişoğlu Cd. İzmit Marina.Eğer kendi aracınızla gidemeyecekseniz Halkevinden geçen otobüsler işinizi görecektir. Halkevi’nde indikten sonra istikamet deniz.

Bu fikirler iyi hoş ama yapacak vaktim yok veya birileri bana yardım etse diyorsanız. Romantik masadan yardım isteyebilirsiniz. Telefonlarımız sizin için hep açık :) http://www.romantikmasa.com/iletisim

#izmitevlilikteklifi #izmitkocaelievlilikteklifi #kocaelievlilikteklifi #izmitevlilikteklififikirleri #kocaelievlilikteklififikirleri #izmitevlilikteklifiorganizasyonu #kocaelievlilikteklifiorganizasyonu