• murato0

Ankara Evlilik Teklifi


İnsanlar doğar, büyür ve ölür. Bu büyüme esnasında türlü türlü olaylar meydana gelir.

Ama kötü ama iyi.. Ve herkesin başından en az bir kez aşk geçmiş olur. Acısıyla tatlısıyla bir aşk.

Bazısı yıllar sürer, ismini 'sevgili' koyarlar. Bazısı yıllar sürer, ismini 'evlilik' koyarlar ve bir ömür birlikte olurlar. İşte sevgililikten evlilik kısmına geçme aşamasında romantik bir teklif beklenir.

Evlenme teklifi. Yıllar sonra bile akla gelince hatırlanacak bir olay olduğundan yüzleri gülümseten bir teklif olmalı. Ama nasıl?

Bu yılların modası olarak alışveriş merkezlerinde teklif edebilirsiniz. Sağda, solda, yukarıda insanlar sizi görür ve bir alkış yağmuruna tutulursunuz. Tabii ondan önce teklifi yapacak kişi gibi izleyen kişilerde "EVET" cevabını duymayı nefes bile almadan beklerler. Sonrası alkış yağmuru..

Ankara'da deniz olmadığından deniz kenarında bir yemek ve teklif fikrini sizlere sunamayız. Fakat romantik bir akşam yemeği eşliğinde romantik bir teklif yapabilirsiniz. Her zaman gittiğiniz, sizin için özel bir mekan ile anlaşıp bir günlüğüne o mekanı daha özel hale getirebilirsiniz.

Bir sinema salonunu kapatıp etrafı mumlar ile aydınlatabilirsiniz. Mum ışığı eşliğinde de güzel bir teklif çokça romantik olacaktır. Not kağıtları ya da mesajlarıyla olayı gizemli bir hale büründürebilir merakı arttırabilirsiniz.

Mogan Gölü ya da Mavi Göl gibi yerlerde su kenarında bir teklif yapabilme düşüncesini heyecandan aklınıza getiremediyseniz işte bir başka fikir daha! Bir öğleden sonra havası gökyüzüne hakim olduğunda balonlar ile süslenmiş ve lambalar ile dolu ağaçlar, dilerseniz gül yaprakları gibi türlü malzeme ile su kenarında bir teklif yapabilirsiniz. Böylelikle çakma bile olsa İzmir'i Ankara'ya getirmiş olabilirsiniz.

Ağaç dallarından sarkan bir yüzük ortamı daha güzel kılabilir.. Kalabalık bir sokağı bir süreliğine daha romantik bir hale getirebilir yüksek sesle bir "EVET" ve gürültülü bir tebrik alkışları duyabilirsiniz.

Hiç mekan işlerine girmeye gerek yok diyorsanız eğer evinizde de güzel bir ortam oluşturabilirsiniz. Bir günlüğüne yemekleri siz yapar, filmi siz seçer, ortamı siz ayarlarsanız güzel bir evlilik teklifi beraberinde gelecektir. Sadece ortak arkadaşların olduğu bir teklifi her yerde yapabilirsiniz. Fakat eşiniz olacak kişiye söylememeleri önemli! Her birini uyarmalısınız.

Şimdilerin gözdesi olarak evlilik teklifini siz söylemeden önce koca koca puntolar eşliğinde kağıtlarda hayat eşiniz görebilir.Ya da isimlerinizi bu koca puntolu kağıtlara yazdırabilir sonra katlayıp saklayabilirsiniz. Ya da direk "Seviyorum ulen" diyip yüzüğü ortaya koyabilirsiniz. Seçim size kalmış..

Umarız ki bir ömür birlikte olabileceğiniz bir cevap alır ve en güzel hali ile bir teklif yapabilirsiniz. Heyecandan eliniz ayağınıza dolanmasın diye arkadaşlardan yardım almak önemli. Arkadaşlarınızın eşinize söylememesi de önemli. Aslında bu teklif başlı başına önemli. Bundan dolayı önemini yitirmeyecek güzellikte olmalı. Ki sevdiğiniz kişi için değer. Ömrünüz olmadan hemen öncesi sonuçta. Mutluluklar...

Bu fikirler iyi hoş ama yapacak vaktim yok veya birileri bana yardım etse diyorsanız. Romantik masadan yardım isteyebilirsiniz. Telefonlarımız sizin için hep açık :) http://www.romantikmasa.com/iletisim

#ankaraevlilikteklifi #ankaraevlilikteklififikirleri #ankaraevlilikteklifiorganizasyonu

231 görüntüleme