• Bursa Organizasyon

Bursa Evlilik Teklifi Organizasyonu


Evlilik teklifi organizasyonu şömine başında keman eşliğinde olup konuklarını neşelendiren ve teklifin güzelliğine zemin hazırlayan bir organizasyondur. Bu şekilde konukların keyfine yönelik aksesuarlar , masaların ışıltılı görünümü ve isteğe yönelik masa örtüleri ile konuklarını değişik bir eğlence sunan ender organizasyonlardan birisidir.

Nikah törenleri yemekli olup evlilik teklifi özel olarak hazırlanan gerek kır bahçelerinde gerekse de uçak gibi değişik aktifitelerle gelini nikah törenine götüren organizasyondur.Masalarda yemek servisleri önceden hazırlanıp çerez ve pastalarda teklif öncesi gelen konuklara ikram edilir.

Masalar mum eşliğinde ve gül kuruları serpiştirilip konuklara görünümü açısında ahenk katar.Çeşit çeşit olduğundan teklifi edecek damat ve ailesi karar alır.Hangisini beğendiyseler teklif yapılmadan önce herşey hazırlanır.

Evlilik teklifi organizasyonda gece boyu hizmet mümkündür ve herşey müzik eşliğinde olup istediğiniz menüden yararlanmakda konukların vazgeçilmez alternatiflerinden birisidir. Evlilik teklifi organizasyonu gelin ve damada ait fotoğraf kareleriyle geceyi süslendirir.

İsteğe göre de fotoğraf çekimi alınır.Evlilik teklifi yapmak isteyen gençlere de fikirler verilerek amaca daha kısa bir sürede ulaşırsınız.Bursa evlilik teklifi organizasyonu romantizimin doruklarına çıkardığı ve sahilde de teklife özel dalgaların eşsiz sesiyle huzuru amaçladığı yada çiftin herhalini değerlendirdiği bir yerdir.

En güzel sahne ise damadın geline teklif ettikden sonra kalpli kutunun içerisinden taşlı yüzüğü çıkartarak geline takması,konuklarında hepbirlikte alkışlaması günün değişmeyen karelerinden birisidir.Bursa evlilik teklifi organizasyonu değişik ve romantik hizmetleri sunarak gelin damadın mutluluğunu esas alarak konuklara da güzel bir gün yaşatmaktadır.Gelin ve damat gelirken havai fişek,konfetilerin aynı anda atılması ortamı bir anda muhteşem atmosfere dönüştürür.

Ayrıca lazerler 3d efeklerine zemin hazırlar.Bu anı unutulmaz hale getiren gösterilere bağlı hizmettir.Bursa evlilik teklifi organizasyonu hizmetleri parlak fikirleriyle konukları cezbeder.

Anı anına yaşamanız ve günün keyfini çıkarmanız kişilerin kendilerini en rahat,mutlu,özel hissettiği günlerden birisidir.Konukların masalarından farklı şık çifte özel olarak hazırlan masa seçime göre şekil alır.Yüzük içinde yüzük sandığı bulunarak özel jest ile hazırlanır.Mekan uçan balonlarla da süslenerek masalarda meşrubat servisi sınırsızdır.Aşkınızı anlatan cümleler içinde "Benimle Evlenir misin?" yazısı da özel olarak gerek kalpli bir şekilde gerekse de kişiye uygun olarak hazırlanır.Herşey planlarınıza uygun şekilde zamanı doğru kullanarak erişebilirsiniz.

Bu fikirler iyi hoş ama yapacak vaktim yok veya birileri bana yardım etse diyorsanız. Romantik masadan yardım isteyebilirsiniz. Telefonlarımız sizin için hep açık :) http://www.romantikmasa.com/iletisim

#bursaevlilikteklifi #bursaevlilikteklifiorganizasyonu #bursaevlilikteklififikirleri #bursa

402 görüntüleme