• murato0

Bursa Doğum Günü - Evlilik Teklifi Fikirleri


Bursa'da Doğum Günü ve Evlilik Teklifi , Evlilik Yıl dönümü Kutlaması Yapılabilecek 6 Seçkin Mekan

1) Kahvebeyaz:

Mudanya yolu 11. Km üzerinde bulunan Kahvebeyaz Restaurant olağanüstü şık dekoru ve hem deniz hem de doğa manzarasıyla özel günlerinizi yaşamak için birebir! Doğumgünü kutlamalarında çocuklar için geniş rengarenk bir parkı mevcut olduğu gibi, evlillik teklifi organizasyonu için gerek içeride gerekse terasta deniz manzarasına karşı çift kişilik bir masada romantik bir akşam yemeği yemek ve havai fişek gösterisi için uygun bir mekan.

2) Konak 18:

Çekirge Caddesi Çelik Plas Oteli karşısındaki Konak 18, Bursa şehri manzarasıyla özel gün kutlamalarınız için sizi bekliyor. Osmanlı saraylarını andıran dekoruyla Konak 18, çatı katını evlilik teklifi ve doğum günü kutlaması gibi organizasyonlarınız için rezerveye açmış, bununla da kalmıyor, romantik kutlamalarınız için mum ve gül yaprakları süslemelerini, teklif yüzüğünü takdim etmek için özel tasarlanmış yüzük sandığını bizzat ayarlıyor. Arzuya göre kemancıyı, havai fişek gösterisini, uçan balonları ve daha birçok sürprizi ile Konak 18 en özel günlerinde müşterilerine ev sahipliği yapıyor.

3) Altınpark Tesisleri:

Orhaneli Yolu 6. Km’deki Altınpark Tesisleri, yemyeşil doğası ve rengarenk ışıkların yansıdığı şelalesiyle unutulmaz günlerinizde yanınızda. Altınpark Sosyal Tesisleri’nde sevdiğinizle başbaşa bir yemek yiyebilir, yemyeşil çimenlere evlilik teklifini yazdırabilirsiniz. Ya da kalabalık doğum günü kutlamalarını Altınpark’ın huzurlu doğasında yapabilirsiniz.

4) Hünkar Köşkü:

Atatürk’ün Bursa’yı ziyaretlerinde zaman zaman konakladığı tarihi Hünkar Köşkü modern dekoru ve koruduğu tarihsel dokusuyla Uludağ eteklerinde yer alıyor. Doğum günü, evlenme teklifi gibi küçük büyük organizasyonlarınız için önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Doyumsuz şehir manzarasını seyrederken evlilik teklifi etmek güzel olmaz mıydı? Nasıl teklif edeceğinize dair minik bir öneri: Çorbadan sonra ana yemeği getiren garson, servis tabağının kapağını açmayı size bıraksın. Siz sevdiğinizin gözlerine baktıktan sonra kapağı açın ve kapağın altından yemek yerine şık bir yüzük kutusu çıksın! :)

5) Heybeli Restaurant:

Bursa-Mudanya yolu üzerinde adeta cennetten bir köşe Heybeli. 3 ayrı salonu 3 ayrı bahçesi var. İster çocuk oyun alanıyla doğum günü, düğün gibi büyük organizasyonlarınızı, ister romantik bir akşam yemeğinde eblenme teklifinizi gerçekleştirin. Ama mutlaka özel günleriniz için Heybeli’ye bir şans verin.

6) Almira Hotel :

Almira Hotel; Dünya mutfağı, Uzakdoğu Mutfağı ve Deniz Mutfağı gibi geniş menü yelpazesiyle Bursalı nezih kesimin doğum günü ve evlilik teklifi gibi gerek geniş gerek küçük çaplı romantik ve eğlenceli organizasyonlarında ilk akla gelen mekanlardandır.

Bu fikirler iyi hoş ama yapacak vaktim yok veya birileri bana yardım etse diyorsanız. Romantik masadan yardım isteyebilirsiniz. Telefonlarımız sizin için hep açık :) http://www.romantikmasa.com/iletisim


#bursadoğumgünü #bursadoğumgünükutlamayapılacakmekanlar #bursadoğumgünüorganziasyonu #bursaevlilikteklifi #bursaevlilikteklifiyapılabilecekyerler #bursaevlilikyıldönümü #bursaevlilikteklifiorganizasyonu

975 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör