• murato0

Gaziantep Evlilik Teklifi


Gaziantep evlilik teklifi yapılabilecek özel mekanlardan bir tanesi de Rüya Kahvesidir.

Gelelim yapılacak olan sürpriz detaylarına

Rüya kahvesinde ki güler yüzlü personeli sizi kapıda karşılar.

O gün çok özel bir müşterileri tarafından kapatıldığını üst katı hazırlıklarının bittiğini aşağı katı hazırlamaya başladıklarını ancak bu sırada müşterinin gelmesine 1 saat kadar vakitlerinin olduğunu söylerek müşteriyi üst kata alınır.

O sırada önceden hazır bekleyen kemancı sevdikleri parçayı çalmaya başlar.

Genç çiftin etrafında patlayan sürpriz konfetilerle ve meşaleler eşliğinde şaşıran sevgiliye önceden hazırlanan gül buketi verilir, o sırada evlilik teklifi için diz çökülür ve evlilik teklifi yapılır.Kemancı eşliğinde ki danstan sonra zarif dokunuşlarla hazırlanmış olan masaya oturulur.

O sevinç ve heyecan ile gelen farklı sunumlarla hazırlanmış ikram ve yemekler yenilir. AŞK ile iki elin birbiri ile tutuştuğu mutlu anıların yaşandığı bir gün olarak hatıra defterinize eklenmiş olur.

Bu fikirler iyi hoş ama yapacak vaktim yok veya birileri bana yardım etse diyorsanız. Romantik masadan yardım isteyebilirsiniz. Telefonlarımız sizin için hep açık :) http://www.romantikmasa.com/iletisim

#gaziantepevlilikteklifi #gaziantepevlilikteklifiorganizasyonu #antepevlilikteklifi #antepevlilikteklifiorganizasyonu #gaziantepevlilikteklififikirleri

1,220 görüntüleme