• murato0

MERSİN EVLİLİK YIL DÖNÜMÜ FİKİRLER VE MEKANLAR


Mersin, kültürel açıdan zengin ve aynı zamanda büyükşehir olduğu için insanlar, evlilik yıl dönümlerini kutlamak için birçok alternatif fikre ve mekana sahiptir. Mersin ilinde bulunan Hayal Kahvesi, muhteşem deniz manzarası ile evlilik yıl dönümü kutlamak için gidilebilecek en iyi mekanlar arasında yer almaktadır. Hayal Kahvesinde önceden yapacağınız rezervasyonla sevdiğiniz için çok değişik sürprizler hazırlayabilir ve sevdiğinizle hiç unutamayacağınız masal gibi bir evlilik yıl dönümü kutlayabilirsiniz. Ayrıca Hayal Kahvesinin imkanları arasında bulunan canlı müzik sayesinde sevdiğinizin sevdiği parçaları çaldırabilir ve onunla beraber bu parçalara eşlik edebilirsiniz.

Mersin ilinin Viranşehir sahilinde bulunan ve ambiyans bakımından da oldukça iyi olan Bebek V.İ.P Mersin’de, evlilik yıl dönümünü kutlanabilecek sayılı mekanlar arasında yer almaktadır. En başta sevdiğinize evlilik yıl dönümünüzde kendisini özel hissettirmek istiyorsanız kesinlikle bu mekanı seçmelisiniz. Çünkü buranın personeli, görgüsüyle olduğu kadar müşterilerine karşı yoğun ilgisiyle de tanınmıştır. Bebek V.İ.P Mersin’de, spesiyal bir menü ile sevdiğinizle keyifli bir yemek yiyebilir ve birbirinize anlatacağınız anılarınızla, söyleyeceğiniz güzel sözlerle eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Mersin ilinde bulunan Halikarnas Yemekçisi de evlilik yıl dönümünüzde eşinizle beraber romantik anlar yaşayabileceğiniz mekanların başında gelmektedir. Halikarnas yemekçisinin her biri ayrı bir lezzete sahip olan yemeklerinin tadıyla büyülenirken eşinize, söyleyeceğiniz sözlerle ve alacağınız hediye ile onu yıldızların üstünde gezdirebilir ve size olan bağlılığını kat be kat artırabilirsiniz.

Evlilik yıl dönümlerinin özel bir gün olduğunu artık her eş kabul etmekte ve o gün gelip çattığında en azından eline bir gül alarak eve gidip, eşinin gönlünü almaya çalışmaktadır. Ama bu özel günü, daha özel hale getirmek için eşinizi yemeğe çıkarabilir, ona uzun zamandır istediği ama alamadığınız bir şeyi hediye olarak alabilir, sürpriz bir tatil planı bile yapabilirsiniz.

Bu fikirler iyi hoş ama yapacak vaktim yok veya birileri bana yardım etse diyorsanız. Romantik masadan yardım isteyebilirsiniz. Telefonlarımız sizin için hep açık :) http://www.romantikmasa.com/iletisim

#MERSİNEVLİLİKYILDÖNÜMÜFİKİRLER #MERSİNEVLİLİKYILDÖNÜMÜFİKİRLERi

1,270 görüntüleme