• murato0

Gaziantep Evlilik Teklifi


Evlilik teklifi, kutsal bir birlikteliğin başladığı ve evlilik müessesesinin ilk adımıdır. Bu nedenle her çiftin özellikle bayanların önemsediği ve anlam yüklediği anların başında gelir. Gaziantep şehrinde yaşıyorsanız yada burada sevgilinize evlilik teklif edecekseniz gideceğiniz bir kaç mekan vardır.

Bu mekanların başında Tuğcan Cam Teras gelir. Tuğcan Cam Teras, Gaziantep’e tepeden baktığınız muhteşem bir manzaraya sahip bir restoranttır. Buraya önceden gelerek işletme sorumlusu ile anlaşarak gül yapraklarından oluşan romantik bir masa ayarlayarak sevgilinize Gaziantep manzarası önünde romantik bir evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Gaziantep’te sevgilinize evlilik teklifi yapabileceğiniz bir diğer romantik mekan da Bayazhan dır. Bayazhan, muhteşem yöresel lezzetlerin sunulduğu şehir dışından insanların geldiği özel bir restoranttır. Burada sevgiliniz ile muhteşem bir akşam yemeği yedikten sonra diz çöküp elinizdeki yüzük ile unutulmaz bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. İşletmeden rica ederek evlilik teklifi sırasında canlı keman dinletisi ile birlikte sevgilinizin unutamayacağı bir evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Sevgilinize unutulmaz bir evlilik teklifi yapacağınız mekan olarak Tarihi Gaziantep Kır Kahvesi’dir. Şahinbey ilçesinde yer alan Tarihi Kır Kahvesinde sevgiliniz için ağaçlar arasında gül yapraklarından oluşan mumlarla desteklenmiş bir yürüyüş yolu yapabilir ve sevgilinizin kır kahvesine giriş yaptığı anda etkielenecek ve size sarılacaktıtr. Kır kahvesinde romantik bir yemek ve kahve keyfinden sonra sevgilinize romantik sözler eşliğinde evlilik teklif edebilirsiniz.

Evlilik teklifi için ideal bir mekan olarak Tarihi Tahmis Kahvesini tercih edebilir, sevgililerin romantik bir akşam geçirdiği anda sevgilinizi Tahmis Kahvesi sahnesine çıkararak mikrofon eşliğinde unutulmaz bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Tarihi Tahmis Kahvesi Gaziantep’te romantik bir akşam geçirmek için en doğru mekandır. Buraya gelip işletmeciler ve garsonlar ile anlaşarak tepenizden gül yaprakları dökülürken sevgilinize evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Bu fikirler iyi hoş ama yapacak vaktim yok veya birileri bana yardım etse diyorsanız. Romantik masadan yardım isteyebilirsiniz. Telefonlarımız sizin için hep açık :) http://www.romantikmasa.com/iletisim

#GaziantepEvlilikTeklifi #GaziantepEvlilikTeklifiFikirleri #gaziantepevlilikteklifivedoğumgünüorganizasy #gaziantepevlilikteklifi

335 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör