• murato0

Ankara Evlilik Yıl Dönümü Fikirleri


Merhaba sevgili Ankara’lı kardeşlerim , yurttaşlarım bir diğer tabirle ‘’gardaşlarım’’. Bu yazımızda sizlere güzel Ankara’mızda gidebileceğimiz ve evlilik yıl dönümünü kutlayabileceğimiz yerlerden bahsedeceğiz.

Ankara Atakule

Ata kule Ankara’mızın Çankaya semtinde Cinnah Caddesinde yer almakta. İlk açılış tarihi 13 Ekim 1989 olan Ata kule ilk başta seyir zevki için kullanılırken günümüze yaklaştıkça restaurant olarak da hizmet vermeye başlamıştır. Eşiniz ile birlikte tam olarak 125 metre yükseklikte inşa edilmiş bir kule’de evlilik yıl dönümünüzü kutlayabilirsiniz. Atakulenin bir diğer güzel yanı yemek yerken Ankara semalarının ayağınızın altında olması. Ata kule yeni dönemde alışveriş merkezi olarak da hizmet vermekte. Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle, bu arada fazla ücret ödeyeceğinizi sanmıyorum.

Kahveci Hacıbaba

Ankara’da bir çok semtte Kahveci dükkanları var fakat kalite farkı olarak Kahveci Hacıbaba’nın biraz daha önde olduğu bariz ortada. Kahveci Hacıbaba bir çok semtte bulunmakta fakat görüntü güzelliği olarak ayrıca doğal görünüm olarak Bahçelievler şubesi biraz daha önde. Eşiniz ile beraber bir kahve içerek , bir pasta yiyerek güzel bir ortam içinde evlilik yıl dönümünüzü kutlayabilirsiniz.

Atatürk Orman Çiftliği

Evlilik yıl dönümünde çocuğunuzun da eğlenip gülmesini , neşeli bir vakit geçirmesini istiyorsanız ilk tercih olarak burayı seçebilirsiniz. Çocuğunuz hayvanat bahçesinde neşeli vakit geçirebilir. Sizde kaç yaşında olursanız olun eski yıllara dönerek sizde ayrı bir mutluluk yaşayabilirsiniz. Hayvanat bahçesini gezmekten doyabilirseniz ki bu çok zor çünkü güzel ilimizin hayvanat bahçesinde her türden hayvan var. Hayvanat bahçesini gezdikten sonra biraz daha ileri giderek yemek yiyebilirsiniz. Genellikle burana kokoreç’i , kumpir’i ve köftesi meşhurdur. Eğer genç yaşlarda iseniz yani yaşınız 24-30 yaş arası ise yapmanız gereken evlilik yıl dönümü kutlaması bu olacaktır. Yemeğinizi yedikten sonrada biraz daha geride olan bowling salonunu ziyaret edebilirsiniz.

Bu fikirler iyi hoş ama yapacak vaktim yok veya birileri bana yardım etse diyorsanız. Romantik masadan yardım isteyebilirsiniz. Telefonlarımız sizin için hep açık :) http://www.romantikmasa.com/iletisim

#AnkaraŞehrindeEvlilikYılDönümüFikirleri #AnkaraEvlilikYılDönümüFikirleri

216 görüntüleme