• murato0

SÜRPRİZ VE ROMANTİK EVLİLİK TEKLİFİ FİKİRLERİ


İnsanlar, hayat arkadaşı olarak seçtikleri insana aradan yarım asır geçse bile asla unutamayacakları bir evlilik teklifi yapmak isterler. Fakat birçok insanın aklına parlak fikirler gelmediği için evlilik teklifini yaparlarken kendilerini gülünç duruma düşürürler. Sürpriz ve romantik evlilik teklifi fikirleri hakkında ilginç fikirler edinmek

istiyorsanız bu yazıya bir göz atmak faydanıza olabilir.

Evlilik teklifinizin sürpriz ve romantik olmasını istiyorsanız öncelikle yapacağınız evlilik teklifinizin temasını belirlemelisiniz. Temayı belirledikten sonra ikinizin de hoşuna gideceği bir mekan belirlemeli ve bu mekanı istediğiniz şekilde dekore ettikten sonra hayat arkadaşı olarak belirlediğiniz insanı, hiç haberi yokken mekana götürür ve teklifinizi yapabilirsiniz.

Günümüzde medya sektörü büyük bir gelişim göstermiştir. Bu gelişimi lehinize çevirebilir ve hayat arkadaşınız olmasına karar verdiğiniz bir insanın sürekli takip ettiği bir internet sitesine ya da diğer yazılı basın organlarına ilan verebilir ve hayat arkadaşınız olmasına karar verdiğiniz insana kolay unutamayacağı bir şok yaşatabilirsiniz.

Sevdiğiniz insana sürpriz ve romantik evlilik teklifi yapmak için geçmiş anılarınızı içeren bir slayt gösterisi hazırlayabilir ve en son slaytta evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. Bu slayt gösterisine hayat arkadaşınız olmasını istediğiniz insanın sevdiği romantik bir müzik eklemeyi sakın unutmayın!

Sevdiğiniz insanla, güzel bir akşam yemeği yedikten sonra yaş pastanın ya da ikinizin de sevdiği bir tatlının üzerine benimle evlenir misin diye yazdırarak nişan yüzüklerinizin de pastanın üzerinde olmasını sağlarsanız sevdiğinize şaşkınlıktan küçük dilini yutturabilirsiniz.

Sakin bir deniz kenarında çiçeklerden oluşan bir kalbin içerisine ateşli harflerden oluşan benimle evlenir misin yazısını yazabilir ve sevdiğinizi, gözleri kapalı bir şeklide deniz kenarına götürdükten sonra sevgimizin ateşini bu deniz suyunun bile söndürmeye gücü yetmez cümlesini söyleyerek onu etkileyebilirsiniz.

Bu fikirler iyi hoş ama yapacak vaktim yok veya birileri bana yardım etse diyorsanız. Romantik masadan yardım isteyebilirsiniz. Telefonlarımız sizin için hep açık :) http://www.romantikmasa.com/iletisim

#EVLİLİKTEKLİFİFİKİRLERİ #evlenmeteklifi

257 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör