• Mersin Evlilik Teklifi Organizasyonu

Mersin Evlilik Teklifi Fikirleri


Mersinde yapılabilecek evlilik teklifi fikirlerini sizler için derledik. Evlilik teklifi bayanların belki de hayatlarında nadir yaşama imkânı bulabilecekleri bir andır. Ve tabi ki bundan dolayı kendilerine gelecek evlilik teklifinin ilgi çekici, fantastik, kendisini şaşırtacak ve belki de eşsiz bir evlilik teklifi olmasını isterler. Eğer ki siz bu evlilik teklifini Mersin’de yapacaksanız size önereceğimiz yerleri şöyle sıralayabiliriz;

Mersin Kız Kalesi Evlilik Teklifi: Neden mi, çünkü kız kalesi Mersin’ in beklide en güzel yeri olarak bilinir. Denizin içerisinde bulunması size artı bir avantaj sağlayacak, o romantik havaya renk katacaktır. Daha önceden gidilerek kız kalesinin içerisini evlilik teklifi için ortam hazırlanabilir. Eğer daha ilgi çekici bir fikir isterseniz orada tur için kullanılan gemiler mevcut, bu gemilerden birine benimle evlenir misin yazılı bir yazı yazılır. Siz kız kalesinin üzerine çıktığınız sırada o gemi oradan geçer sizde müthiş bir evlilik teklifi yapmış olursunuz.

Mersin 52 Kat Evlilik Teklifi : Bu bina Mersin’ in en uzun binası olmakla beraber herkes tarafından bilinir. Bu binanın üzerinden tüm Mersin’ i görmek mümkündür. Sizin burada yapacağınız bir evlilik teklifi eşsiz bir o kadarda ilginç olacaktır.

Mersin Marinada evlilik teklifi : Mersin marina ufak yatların ve kayıkların bulunduğu küçük bir limanı andıran ufak bir koy. Mersin Marina çiftlerin romantik vakit geçireceği bir mekân olmakla beraber Mersin’ in en çok bilinen yerlerinden biridir. Gece vakti o Marinadan belli bir mesafe de açılan bir geminin gördüğü manzara gerçekten görmeye değecek güzellikte bir manzaradır. Eğer Marinadan bir kayık gemi vb. bir araç kiralarsanız yıldızların altında, şehrin ışıklarına doğru çok romantik bir evlilik teklifi yapmış olursunuz. Eğer size pahalı gelirse orada yine birbirinden güzel restoranlar bulunmakta. O restoranlardan birinde denize doğru güzel bir evlilik teklifi yapış olursunuz.

Mersin Forum Alışveriş Merkezi Evlilik Teklifi : Bu alışveriş merkezi Mersin’ in en büyük ve en güzel alışveriş merkezi olarak bilinir. Orada bulunan sinemalardan birinde evlilik teklifi yapabilirsiniz. Veya üst katta bulunan restoranlardan birinde tüm insanların içinde bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Bütçeyi zorlamayan klasik ama bir o kadarda şirin bir evlilik teklifi yapmış olacaksınız.

Bu fikirler iyi hoş ama yapacak vaktim yok veya birileri bana yardım etse diyorsanız. Romantik masadan yardım isteyebilirsiniz. Telefonlarımız sizin için hep açık :) http://www.romantikmasa.com/iletisim

#mersinevlilikteklifi #mersinevlilikteklififikirleri #mersinevlilikteklifiorganizasyonu #mersin

730 görüntüleme