• adana doğum günü organizasyonu

Adana Doğum Günü


Adana, aslında sanılanın aksine kültürel ve eğlence olarak zengin yerler ve kaliteli mekanlara sahip.

Beyaz Gelincik Cafe

Hem organizasyon olarak hem de mekan olarak gayet güzel bir mekandır. Özellikle sürpriz doğum kutlaması için en iyi yerlerden biridir. Önceden gelip arkadaşın için kutlama organizasyonu sürprizlerle birlikte yapıyorsun. Bu konuda gayet iyilerdir.

Sığınak Cafe

Sakin, sıcak ve hoş bir mekandır. Doğum günü gibi kutlamalar için bir bodrum katı mevcuttur. Eğer sadece sizin ve misafirlerinizin özgürce, kimsenin dahil olmadığı, sanki farklı bir dünyada gibi hissetmek isteyenler için güzel bir mekandır.

Değirmen Cafe & Patisserie

Kahvaltılarıyla, pastalarıyla, hizmetiyle gayet sıcak, hoş bir mekandır. Doğum günü kutlaması için de iyi bir mekandır.

The North Shield

Sevgilinizi, arkadaşınızı özel hissettirmek için en kaliteli yerlerden biridir. Mekanın hizmetleri gayet şık, misafirlerini memnun eden bir yerdir. Eğer ki sevgilinize özel doğum günü gibi bir kutlama yapmak isterseniz bu yere gidin.

Ojo Stüdyo & Cafe

Burası butik bir pastane ve içinde fotoğraf stüdyosunun da bulunduğu bir mekan. Bu iki yeri güzel bir dizayn yapmışlar. Bu da cafeyi samimi yapmış. Özellikle pastaları çok güzel ve doğum günü kutlamaları içinde uygun bir yer.

Bu fikirler iyi hoş ama yapacak vaktim yok veya birileri bana yardım etse diyorsanız. Romantik masadan yardım isteyebilirsiniz. Telefonlarımız sizin için hep açık :) http://www.romantikmasa.com/iletisim

#adanadoğumgünü #adanadoğumgünüsürprizi #adanadoğumgünüorganizasyonu

1,592 görüntüleme