• Gaziantep Organizasyon

Gaziantep Rumkale Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu


Bilecik Barajı'nın sular altında bırakarak doğal bir deniz görünümüne kavuşturduğu Rumkale, Gaziantep sürpriz doğum günü organizasyonumuzun yapılacağı mekandır. Rumkale, tarihi ve turistik zenginliklerle dolu dokusuyla görenleri hayran bırakacak nitelikte güzellikleri bünyesinde barındırmasının yanında doğal deniz görünümü sayesinde bu güzelliklerini deniz yolculuğuyla ve tekne seferleri aracılığıyla kendisine konuk olan misafirlerine ayrı bir tatla yaşatmaktadır.

Fırat coğrafyasında yaşayıp Gaziantep'in bu güzide yerinde bir organizasyon planlamak bizim için kaçınılmaz bir durum haline gelmişti. Bu yüzden siz değerli site sakinlerimiz için bir sürpriz doğum günü organizasyonu tertip ettik. Şimdi sizleri bu sürpriz doğum günü organizasyonumuzun detaylarıyla baş başa bırakıyoruz:

Doğum günü sürprizi yapılacak kişinin doğum günü sürprizini anlamaması için o gün için öyle bir beklentiye girmemiş olması gerekmektedir. Bunu başarmanın yolu da doğum gününden en az bir gün önce bu sürpriz doğum günü organizasyonunu hayata geçirmektir.

Doğum günü sürprizi yapılacak kişi bir sebeple Nizip İskelesi'ne çağırtılır.

Nizip İskelesi'nde kendisini karşılayacak bir çocuğun eline tutuşturulan notla daha önceden doğum günü partisine katılacak kişi sayısını kapsayacak şekilde anlaştığınız kaptan marifetiyle tekneye binmesine vesile olunur.

Görünürde teknede kimse yoktur. Doğum günü kişisi tereddüt etse bile kendisini oraya çağıran kişi ile iletişime geçtikten sonra tekneye binmeye ikna olacaktır. Tekneyle Rumkale'ye geçer. Burada kendisini arayan kişi onu karşılar. Beraberce önceden planlan doğum günü mekanına gidilir. Burada doğum gününe katılacak diğer konuklarınız bir anda pastayla ortaya çıkarlar.

Beraberce pastalar kesilip, yiyilip içildikten sonra akşam hava kararmaya yakın asıl eğlencenin yapılacağı doğum günü faslı için tüm konuklarla beraber tekrar tekneye geçilir. Teknede doğum günü kişisinin sevdiği müziklerinin ahengi eşliğinde ekibin meşrebine göre alkol veya çay, kahve sefası ile deniz üstünde olmanın tılsımı sonuna dek yaşatılır.

Bu fikirler iyi hoş ama yapacak vaktim yok veya birileri bana yardım etse diyorsanız. Romantik masadan yardım isteyebilirsiniz. Telefonlarımız sizin için hep açık :) http://www.romantikmasa.com/iletisim

#gazianteprumkale #gaziantep #doğumgünü #doğumgünüsürprizi #doğumgünüorganizasyonu #gaziantepdoğumgünüsürprizfikirleri #gaziantepdoğumgünüsürprizi

122 görüntüleme