• murato0

Benimle Evlenirmisin


Uzun süren bir beraberliğin ardından sevgilinize artık evlenmek istediğinizi söyleyeceksiniz ve onu çok Seviyorsunuz; ancak o çok detaycı birisi ve çok titiz, her şeyi kusursuz yapmanız lazım. Bunun için düşünmeye başladınız nasıl bir teklifte bulunacağınızı bilmiyorsunuz ama hata şansınız pek yok ve yanlış kabloyu kesmemeniz lazım. Günlerce düşündünüz, arkadaşlarınıza danıştınız ve en iyi fikir olarak aklınıza onun için ve sizin için özel ve unutulmaz bir gece olması adına güzel bir yemek masası hazırlamak ; ona kendi ellerinizle yemek yapmak geldi değil mi ?

Partnerizi günler öncesinden aradınız ve sizin evinizde buluşmak üzere randevulaştınız. Siz hemen başladınız sürpriz hazırlığına başlamaya. Önce ne yemek yapmanız gerektiği ile başladınız işe burada öncelikle onun hangi yemeklerden hoşlanabileceğini bulmak lazım ve doğru teşhisi yapmak lazım.

Unutmayın en ufak bir hata gecenizi berbat edebilir!!! Randevu gününüz geldi çattı, sabah erken uyanmanız gerekiyordu bunun için alarm bile kurdunuz ama uyandığınızda saat bayağı ilerlemiş ve siz uyuyakalmışsınız.

Güne 1-0 yenik başladınız aceleyle fırladınız yataktan kahvaltı bile yapmadan attınız kendinizi dışarı, öncelikle alışverişle başlamak lazım bunun için evden çıkmadan bir liste hazırlamıştınız diyelim. Masayı hazırlamak ve biraz da olaya romantizm katmak için alınması gereken malzemeler , yemek yapmak için gerekli malzemeler ,hangi içecekleri alacağınız , yemek yerken çalacak müzik , evlilik teklifiniz yapacağınız anda çalması gereken müzik ve bunlar için gerekli hazırlıklar vs.. saatlerce bu alışverişe zaman harcadınız ve bitkin bir halde eve döndünüz.

Saat çok geçti ve bir an önce yemek hazırlamaya başlamanız lazımdı ama hepsi yetişmeyecek gibi duruyordu bu yüzden bazı ara yemekleri yapmaktan vazgeçtiniz ve ikinci golü yediniz. İşler yolunda gitmiyor ana yemek zorda olsa hazırlandı ve henüz masanız hazır değil salata yapılacak, çorba yapılacak , müzik hazırlanacak , siz giyineceksiniz ve daha gidip sevgilinizi evinden alacaksınız. Off yazarken bile içim sıkıldı nasıl bitecek bu hazırlık diye :(

Salata hazır ,çorba yok ; yemek hazır ,tuzu yok; neyse olan oldu artık yemek menüsü bu şekilde ve siz 2-0 yenik devam ediyorsunuz güne.

Sıra geldi yemek masasını hazırlamaya çok güzel güller almışsınız sevgiliniz buna çok sevinecek tebrikler ama mumlar nerde, nasıl olacak odanın ışık ortamı biraz loş ışık ve kokulu mum daha iyi olmaz mıydı ya da romantik bir gece için böyle olması gerekmez miydi ?

Hay aksi yine mi gol yedin 3-0. Yapacak bi şey yok florasan lambaylaaydınlatacaz odayı çünkü mum almaya gidecek zamanımız yok.

Haydi koş giyin ve hazırlan daha sevgilini evinden almaya gideceksin müziği gelince de ayarlarsın ; umarım dışarı çıktığında arabanın lastikleri patlamamıştır ya da araban çalışmamazlık yapmaz bi gol yemeye artık tahammül kalmadı çünkü .

Oh neyse ki çalıştı araban ve sevgilinin kapısının önündesin sevgilini görünce büyük bir utanç ve mahçupluk içindesin neden mi ? Çünkü sevgilin bu geceye müthiş önem vermiş ve senin için kıyafetinden ayakkabısına hiç bir detayı kaçırmadan özenle hazırlanmış.Ve sen pişmanlık içindesin maalesef özgüven yerlerde senin adına ve 4-0... Şimdi.

Biraz başa dönelim ve senin alarmı kurup uyuduğun saate dönelim ; alarm çaldığında geç değil de hemen uyandığın bir zamana dönelim ve yukarıda anlattıklarımın hepsinin bir rüya olduğunu düşünelim. Ne yapıyoruz peki ?

Erken kalkarak ilk gölü sen attın 1-0 öndesin hemen alışverişe mi çıkıyoruz ?

Bence bunu hiç denemeyelim ne kadar zor ve riskli bir durum olduğunu gördük ne yapalım peki hemen internetin başına geçip www.romantikmasa.com ' a girelim burada işini severek yapan ve istediğimiz herşeyi tüm detayıyla yapan profosyoneller var.

Sen kısa bir süre içinde romantik masa seçeceksin ve istediğin her şeyi bu masaya ekleyebileceksin

( güller, çiçekler,mumlar,kandil fenerleri, kalpli balonlar ) , yemek menüsünü , ara yemekleri, içecekleri , müziği , kemanı seçeceksin yanına sevgilini evden alması için vip aracını seçeceksin seçtiklerin karşısında sana ödemen gereken en uygun fiyat çıkacak ve sen ödemeni yaptıktan sonra artık hiç bir şeye karışmayacaksın sadece sevgilinle kararlaştırdığın saatten bi süre önce sizin için hazırlanan bu güzel mekanda hazır ol yeter unutma kadınlar bekletilmeyi sevmez ,sevgilinden önce orada ol yeterli gerisini usta ellere bırak.

Onlar senin yerine istediğin yemeği hazırlayacak , istediğin masayı en güzel şekilde hazırlayacak ve en güzel sunumu sizin için yapacak. Yemek sırasında durmadan kalkıp mutfağa gitmek zorunda değilsin, müziği ayarlama derdin yok, sen sadece sevdiğine odaklan gerisini www.romantikmasa.com ' a bırak.

Hay aksi bu sefer de çok erken kalktın kısa sürede romantik masa com sayesinde herşeyi hazırladın akşama kadar canın sıkılıcak keşke biraz geç uyansaydın değil mi ?

Sakın!!! Hemen dışarı çık saçlarını yaptır , traşını ol kıyafetlerini hazırla ve en önemlisi yüzük almayı unutma!!! Bak yukarda daha bunları hiç saymadım yüzük bile alamadın saçını bile yapamadın ama şimdi bolca vaktin var. Benden bu kadar gerisi sana kalmış.. Haydi kolay gelsin :))


69 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör