• murato0

Fethettiğiniz gönülde bir ömür kalabilmek...


Ne kadar zordur değil mi ? Bir gönlü fethedebilmek ve en zoru olan fethettiğiniz gönülde bir ömür kalabilmek ne kadar zor ??

Düşünsenize birini görüyorsunuz ve işte hayatımın aşkı , işte benim beklediğim ,işte hayallerimin tek adresi diyip uzun emek veriyorunuz o gönlü fethetmek için ve fethettikten sonra o gönülde bir ömür kalabilmek için. Eskidendi sevgiliye sevginizi itiraf edebilmek için iki lafı bir araya getirebilme çabaları,

eskidendi yaptığınız hata sonucu barışabilmek için ne yapsam olmuyor! Başka neler yapabilirim ki deyip de dostlarınıza danışıp yeni fikirler arama çabaları ,üzülmeler eskidendi.

Artık teknoloji var ve teknolojiden yararlanmak var daha da önemlisi www.romantikmasa.com var.

Evet romantik masa sizler için hazırlamış olduğu muhteşem romantik masa menüsü ile karşınızda.Sevdiğiniz insanı etkilemek, onun kalbinde yer etmek için çaba göstermek hiç bu kadar anlamlı olmamıştı. Dilinize gelip de söyleyemediğiniz her şey sizler için hazırlanmış bu çok özel masada sizin yerinize dile gelecek artık.

Sizin yerinize kalbini kırdığınız sevdiğinizden özür dileyecek. Siz sevdiğinize o en güzel sözü -" seni seviyorum" -askım" diye söylerken ,duyulan bir keman sesi sözlerinize fon oluşturacak. Sevdiğiniz gözlerinizin içine bakarken usulca yanan mumlardan yansıyan ışıkta göreceksiniz onun size bakışının yansımasını. Masada bulunan her şey , güller, gül yaprakları, mumlar hem aşkınıza şahitlik edecek hem de sizin onu ne kadar sevdiğinizi sessiz bi haykırışla sevdiğinizin kalbine kazıyacak.

#romantikmasaservis #romantikmasaayrıntısunum #romantikmasadekarasyonu #masasüslemesi #romantikmasakarşılamasunumu #ilksunum #RomantikMasaMenüsü #tabaksüslemeleri #yanaksessuarlar #romantikmasaörtüseçimi #romantikmasakonseptleri #romantikmasa #romantikmasanasılhazırlanır #Romantikmasasüsleri #romantiklik #romantikmasalar #romantikmasahazırlama #romantikmasaörnekleri

15 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör