• murato0

Romantik Gece


Sevdiğinizle, aşkınızla, romantizmin doruklarında bir geceye hazır olun ; çünkü sevgiliniz her yerde kalp ,her yerde aşk , her yerde sizi ve aşkınıza verdiği önemin dokunuşlarını görecek.

www.romantikmasa.com ile duygu şelalesini akıtmaya hazır mısınız ? Bunun için yapmanız gereken aşkınıza en uygun iklimi seçmek olacak ; yani en romantik masayı , en sevdiği yemeği , en sevdiği şarkıyı seçerek başlayacaksınız duygu şelalesini akıtmaya.

Siz gayet şık giyinerek başlayabilirsiniz mesela ; bunun yanına seçmiş olduğunuz romantik masanıza sevgilinizin en sevdiği gülleri ya da çiçekleri ekleyerek devam edin. Ortamda ki ışığın canlılığı veya netliği çok önemli ama en etkilisi loş ışık olacaktır.Bunun için farklı kokularda veya kokusuz yanan tealight mumları veya romantik fener kandillerini tercih edebilirsiniz.

Bu aşamada sevgilinizi etkileyecek en ufak detayı gözden kaçırmamaya dikkat edin çünkü ayrıntılar detaylarda gizlidir ve ilk bakış ile son bakış her zaman kalıcı olandır. Bu da demektir ki baştan sona kusursuz ve eksizsiz bir sunum lazım bize. Masaya kalp şeklinde tabakları tercih ederek veya renkli tabaklarla masa da bir uyum sağlayabiliriz.Sevgilinizi evinden özel vip araç ve vip hizmetle aldırarak sevgilinizin kendini daha özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Sevdiğiniz mekana girer girmez en sevdiği müziğin melodilerinin kulağına doluşmaya başlaması ve gül yapraklarının serili olduğu bir koridorda yürüyerek kendisini masallardaymış gibi hissetmesi etkili ve unutulmaz bir başlangıç için önemli bir detay olabilir. Devamında hazırlanan romantik masa ve sizin şıklığınız onu karşılarken bakışınız ve samimi bir tebessüm aşk şelalesinin akmaya başlamasını sağlayacaktır.

Önceden seçmiş olduğunuz veya partnerinizle birlikte seçeceğiniz başlangıç menüsü, yemek ve içecekler sohbete başlamanızla beraber acele etmeden ve özenle seçilmiş sırayla ve ustaca yapılan servis sunumuyla size eşlik edecektir. Kalpli balonlarında ortamda ve sevgilinizin dikkatini çekebilecek algı çerçevesinde bulunduğu ; yemek sırasında veya yemek sonrasında kahvelerinizi ya da zengin içecek menüsünden damak tadınıza uygun olan içeceği seçerek içeceklerinizi yudumlayıp el ele tutuşmuşken ; sevgilinizin hoşlanabileceği tarza göre keman veya gitarın ortama katılarak sevdiğinizi size karşı baştan sona duygu yüklenmesini sağlayacaktır.

#romantikmasaörnekleri #romantikmasahazırlama #Romantikmasasüsleri #romantiklik #romantikmasakonseptleri #romantikmasa #romantikmasanasılhazırlanır #romantikmasaörtüseçimi #yanaksessuarlar #RomantikMasaMenüsü #tabaksüslemeleri #romantikmasalar #ilksunum #romantikmasakarşılamasunumu #masasüslemesi #romantikmasadekarasyonu #romantikmasaayrıntısunum #romantikmasaservis

27 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör