• murato0

Evlilik Teklifi


Sevgiliniz , aşkınız , eşiniz ; tabiki doğum günü, evlilik yıl dönümü, ilk tanışma yıldönümü, sevgililer günü, evlilik teklifi vs. hayatımızda bir klasik olan ve sevgili , eş denince akla gelen ilk şeylerdirve unutulmaması gereken özel günlerdir böylesi günler.

Peki sadece böyle günlerde mi hatırlamak lazım sevgiliyi ya da sadece böylesi günlerde mi hediyeler almak lazım sevgiliye? Böyle günlerde sevgilinize alacağınız bir hediye mutlaka mutlu edecektir onu; ancak iki önemli detayla ilgili dikkatinizi çekmek isterim!!! Hayatınızdaki o önemli insana sizden beklediği bir günde mi sürpriz yapmak daha etkili olur yoksa hiç ummadığı bir anda , beklemediği bir anda mı sürpriz yapmak daha etkili ve unutulmaz olur? Size bu özel günlerde sevgilinize sürpriz yapmayın , ona hediyeler almayın demiyorum bunu mutlaka yapacaksınız ve yapmalısınız da !!!

Ama yukarda saydığım sevgiliniz hiç beklemediği bir anda ortada hiç bir şey yokken de sevgilinize unutulmaz bir sürpriz yaparak onu mutlu etmeye aşkınıza aşk katmaya ne dersiniz?

Peki ne yapmalı bunun için bir çiçek alıp hediye etmek mi? Yoksa güzel bir tektaş yüzük almak mı?Ya da onu dışarda yemeğe davet etmek, tabi bunun için güzel ve özel bir restorant bulmak , çiçekçiye gidip bu güzel gece için çiçek almak , biraz daha özel olsun istiyorsanız bu geceye özel müzik grubu veya bir kemancı bulmak , yemek yiyeceğiniz masanın özel olarak hazırlanması için restorant sahiplerine özel ricada bulunmak gibi bir çok seçeneğiniz mevcut. Diyelim son seçenek size çok cazip geldi.Dışarda özel bir yemek yeme fikri sizce de çok uğraştırıcı ve riskli olmayacak mıdır?

Bu durumdaişleri sadece yemek hazırlamak olan restorant işletmecileri sizin istediğiniz gibi bir masayı hazırlamayabilirler ayrıca çiçek almak , müzik ayarlamak, gül yaprakları , küçük sürprizler vs. hem sizin için çok zaman alabilir hem de çok maliyetli olabilir.Peki ne yapmalıyız sevgilimizin hiç ummadığı bir anda ona çok özel ve unutulmaz bir gece yaşatmak için ne yapmalıyız?

Romantik Masa ile farklı deneyime hazır olun : Öncelikle size www.romantikmasa.com' u ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Neden mi? Çünkü burası yukarda saydıklarımın hepsini hatta daha fazlasını aynı anda yapabileceğiniz , zaman kaybetmeden , çok daha ucuza halledebileceğiniz bir site. Bu sitede işleri sadece romantik masa ve özel gecelere hazırlık olan usta eller , profosyonel kişiler bulunmakta.

Romantik Masa sizin için hazırlanacak siz sadece istediğiniz masayı seçeceksiniz , sevgilinizi özel bir araçla hiç ummadığı bir anda evinden viphizmetle aldıracaksınız. Leziz yemekler , ustaca sunumlar ve masa servisleri , yemek yerken çalınan müzik, kemanveya gitar , çiçekler, gül dökülen yol, güllerle donatılmış masadaha bir çok sürpriz ... hepsini kısa bir sürede en fazla yarım saat zaman ayırarak www.romantikmasa.com ile zaman kaybetmeden , restoranları gezmeden , çiçekçileri dolaşmadan , araç kiralamadan , çok uygun fiyata ve en önemlisi de oturduğunuz yerden yapacaksınız. Size kalan tek şey bu güzel gece için çok güzel giyinmek ve sevgilinizin kapısına özel araç gittiği anda sevgilinizi haberdar etmek...


19 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör