• murato0

Romantik Masa Dekorasyonu


GÜMÜŞ BİR TEPSİ İÇİNDE RUHUNUZ DİLE GELDİ VE DEDİ Kİ “DİLE BENDEN NE DİLERSEN.”.

Dilekler, özlemler hep yaşamın bir parçası. Siz ne dilerdiniz? Bir solukta; sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz özel saatler istemez miydiniz? Sıcacık, sevgi dolu yaşamdan çaldığınız mutlu olabilmeniz için gerekli saatler. Belki özel bir gece? Belki, deniz kıyısında, teniniz tuzlu su kristalleriyle dansederken dalgaların kumsalda oynayışlarını seyretmek ya da bir ağaç gölgesinde güneşin yüzünüzü öpüşünden haz alarak dingin huzurlu bir gün geçirmek.

Her düş güzeldir de illa ki olmazsa olmazı; paylaşılacak, özel bir gece için hazırlanmış romantik bir masadır.

Özel bir gece; romantizmin doruklarında sizi dolaştırırken asaleti ve zarafeti de yanında taşımalı kuşkusuz.

Brokar ışıltılı bir masa örtüsü zemini oluştururken, Şamdanlarda uzun beyaz mumlar, kristal bardaklar ve ince Bohemya porseleninden tabaklar. Harikulade çiçekler masadaki yerini almalı mutlaka ama ille de gül diye düşünmeyin. Son derece mütevazı papatyalar da sevginizi gösterebilir karşınızdakine.

"Acaba patates kızartması olsun mu? Biftek mi iyi gider? yok yok o sebze yemeklerini tercih eder. offf ya ıspanak yemeği mi koyacağım tabağa" gibi düşünceler döner durur kafada.

Yemekler her zaman zihinlerde baş köşeyi alsa da görsel şölen her türlü düşünceyi silip atabilir kafalardan.

Unutulmaz bir armoniyle sarıp sarmalanmış unutulmaz özel bir gece her türlü mucizeye açık değil midir? Yaşam farkında olmadığınız kadar kısadır. Saatler sizin elle tutamiyacağınız kadar çabuk akar gider ama anıları zaptedebilir, çiviliyebilirsiniz belleklere, sonsuza dek yaşamaları için.

#romantikmasadekarasyonu

25 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör