• Romantik Masa

Romantik Masa Tarifleri


Romantik bir masa hazırlamak için mutlaka bir neden aranmalı mıdır? Neden aranacak olursa birçok şey bulunabilir aslında. En başta özel günler. Bir doğum günü, nişan günü, evlenme yıldönümü, belki ilk tanışma günü, ilk çıkma günü, bir sevgililer günü. Belki de bir kendini affettirme günü. Ama önemli olan, bir neden olmasa da, sadece içinden geldiği için romantik bir masa hazırlayabilmektir.

Ancak işin doğrusu, romantik bir masa hazırlamak, herkesin kolayca altından kalkabileceği bir iş de değildir. İncelik gerektirir. Aslına bakılırsa tam bir romantik masa tarifivermek de kolay değildir. Yine de burada, nedeni ne olursa olsun, romantik bir masa için genelde kabul gören birkaç noktadan bahsedelim.

Renk seçimi mutlaka kırmızıdan yana olmalı. Kırmızı her zaman romantizmin ve aşkın rengi olmuştur. Kırmızı renk, sevgiyi anlatmanın en güzel yoludur. Ancak herşeyi kırmızıya boğmak yanlış olur. Beyaz ya da siyah bir masa örtüsünün üzerine konacak kırmızı bir kumaş yeterince kendini gösterecektir. Romantik masa için uygun bir atmosfer yaratılmalı. Bunun için masaya konulacak kadehler, mumlar, çiçekler, özenle seçilmeli. Fonda çalacak müzik bile günün anlamına uygun olmalı. Özel günler, kolayca tekrarlanmayacak, etkileyici, şaşırtıcı ve hep tebessümle hatırlanacak bir anı olmalıdır. Etkilemek, bir konsept yaratmakla, şaşırtmak ise aktivitenin hiç beklenmedik bir zamanda yapılması ile olur.

Şimdi bütün bu organizasyonu beklentileriniz doğrultusunda hazırlayacak bir kuruluş var.http://www.romantikmasa.com/ sitesi üzerinden, sadece masa seçimi yapmak, ya da menüden istenilen yemekleri seçmek hatta masayı ilave ürünlerle çok özel hale getirmek çok basit.


21 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör