• murato0

Romantik Masa Hazırlama


Sevgilinize veya eşinize romantik bir masa hazırlayarak hiç unutamayacağı harika bir akşamı size önereceğimiz beş adımı uygulayarak bunu ona yaşatabilirsiniz.

Birinci adım mumlar, masa ve masanın etrafında şamdan ve küçük mumlar ile masanızı renklendirin. Küçük mumlarla partnerinizin adını yere veya geniş bir alana yazarak hoş bir görüntü sağlayabilirsiniz. Bu partnerinizin de çok hoşuna gidecektir. Tercihiniz kokulu mumlardan yana olursa daha iyi olacaktır.

İkinci adım yemek menüsü, yemek seçiminde tercihinizi etten yana kullanmaya çalışınız. Fakat size vakit kaybı yapmayacak ağır yemekleri seçmekten kaçınmalısınız. Sürekli yapmayı tercih etmediğiniz pratik ve lezzetli bir yemek seçmeniz için daha faydalı olacaktır.

Üçüncü adım müzik, müzik seçimi en az romantik masa hazırlamak kadar önemlidir. Bunun için öncelikle partneriniz ile ortak bir müziğiniz varsa onu seçmeniz size avantaj sağlayacaktır. Eğer böyle bir müziğiniz yoksa kısık seste yabancı slow müzikleri tercih edebilirsiniz.

Dördüncü adım küçük notlar, partnerinizin servis tabağının yanına veya peçetesinin altına rahatça görebileceği yerlere onun için hazırlamış olduğunuz küçük notlar yerleştirerek bu şekilde onun gülümseyip mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Beşinci adım masa düzeni, masa düzeninizi bu gece alışılagelmişin dışında dizayn etmeye çalışın. Eğer varsa kullanmadığınız yemek takımlarınızı bu gece için tercih edebilirsiniz. Masa örtüsünü kırmızı renkten yana kullanınız ve masayı gül yaprakları ve güllerle süslemeyi de ihmal etmeyiniz. Masada renkleri kırmızı renkten yana kullanmaya gayret etmelisiniz.

Masada bulunan peçete için katlama sanatlarını deneyebilirsiniz. Bu masanıza ayrı bir zenginlik ve hava katacaktır. Bununla ilgili internetten birkaç video izleyerek çok kısa sürede katlama sanatı yaparak peçetelere şekil verebilirsiniz.

Her şeyi hazırladınız sıra sizin hazırlanmanızda hoş bir koku sürünerek ve kıyafetinizi de gecenin ağırlıklı rengi olan kırmızı renkten yana kullanarak bir seçim yapabilirsiniz. Romantik bir masa ve siz artık hazır olduğunuza göre sıra unutulmayacak bir gece için beklemekte kalıyor.

#romantikmasa #romantikmasahazırlama

116 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör