• murato0

Romantik Masa Menüsü


Aşık mısınız? Çok mu seviyorsunuz? Eşinizi , sevdiceğinizi çok seviyorsunuz; ancak aşk hayatınızın monotonlaştığını her şeyin size sıradan hale gelmeye başladığını bu durumun sevdiğinizi de etkilediğini ve bu güzel aşkınıza bi heyecan getirmeniz gerektiğini mi düşünüyorsunuz? İşte bu yazı tam sizin için!!!

Şimdi gözlerinizi kapatın ve bir düşünün sevdiğiniz kişiyle ilk tanıştığınız günden bu güne neler yaşadığınızı. Aklınıza onu ilk görüğünüz gün , ilk tanıştığınız gün , ilk el ele tutuşmanız gibi hep ilkler geldi değil mi? Ona 2 ay önce attığınız mesajı belki hatırlamıyorsunuz bile işte yine ilkleriniz arasına girecek ve size unutulmaz bir aşk şöleni yaşatacak bir siteden ve menüsünden bahsedeceğim.Böyle bir sitenin varlığından haberdar olduğum gün açıkçası ben de çok heyecanlanmıştım. Düşünsenize her şeyi en ince ayrıntısına kadar sizin yerinize düşünen hatta sizin aklınıza o an gelmeyen ilginç fikirleri size sunarak muhteşem menülerle karşınıza çıkarak sevdiğinize unutulmaz sürprizler hazırlayan ilklerinizden biri olarak anılarınız arasında yer alacak muhteşem bir menüyü size sunduklarını . Menü derken aklınıza ilk olarak yiyecekler - içecekler geldi değil mi ? Evet doğru ama eksik şeyler geldi aklınıza; sadece yemek menüsü değil aynı zamanda size aşk menüsü sunuyorlar profesyonel kişilerce profesyonel bir hizmetle karşı karşıyasınız artık.

Peki neler var bu aşk menüsünde ? Öncelikle sevdiğinizle geçireceğiniz özel bi an için mekan mekan gezmenize gerek yok, her şey sizin için düşünülmüş sizin yapmanız gereken şey sizin mutluluğunuz için hazırlanmış olan romantik masalardan birini seçmek. Ne ROMANTİK MASA da ne demek ? diye mi sordunuz? Romantik Masa Menüsü sizin için ilk olarak masa seçeneklerini sunuyor isterseniz mumlarla donatılmış bir masa, isterseniz mumlarla beraber gül yaparaklarıyla dolu sevdiğinizin ismiyle yazılan gül yaprakları ve bunun gibi bir çok seçenek var menüde. Ee bitti mi dediniz tabi ki hayır daha yeni başlıyoruz masa seçiminden sonra istediğiniz yemek ve içecek menüsü. Sizlerle sunulan geniş yemek menüsü içinden mutlaka damak zevkinize hitap edecek bir çok çeşit arasında kararsız kalacaksınız. Peki yemek yerken keman dinletisine ne dersiniz ya da kalplı balonlar veya kalp şeklinde yanan mum ışıkları içinde gül yaprakları ne dersiniz sizce de çok zarif olmaz mı?

Şimdi bu kadar muhteşem bir masa muhteşem bir gece ve yemek çok güzel de ben yemek yerken hesabın ne kadar geleceğini çok açıldığımı düşünüp o an rahat edemem ki diyorsunuz? Korkmayın bunların hepsi siz siparişi verirken belirleniyor zaten ve siz daha masaya oturmadan hesabı ödemiş oluyorsunuz aklınız da hesabın ne kadar tutacağı endişesi olmadan bu muhteşem Romantik Masa Menüsünden faydalanarak sadece sevdiğinizle olmanın tadını çıkarıyorsunuz.Unutulmaz bir an yaşamak için ne duruyorunuz peki !!! Hadi kalkın ve sadece parmaklarınızın ucunda olan bu menülerden seçerek sevdiğinize unutlmaz bir an yaşatmak için harekete geçin.

#RomantikMasaMenüsü

119 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör