Romantik Masa Nedir ? 

Romantikmasa.com Türkiye’nin yepyeni romantik yemek anlayışını parmaklarınızın ucuna taşıyor. Zahmetsiz ve sorunsuz bir yemek planı için sitemizi ziyaret edin. Tarzınıza ve bütçenize uygun bir seçenek mutlaka bulacaksınız.

Türkiye’yi çok farklı bir romantizm anlayışıyla tanıştırmaya geldik. Nasıl mı?

Planladığınız yıldönümü yemeğinde gerçekleşmesini istediniz sürprizleri garsonlara zamanında iletememe korkusu olmadan ya da istediğiniz evlilik teklifi yemeğinin ücreti boyunuzu aşmadan gönül rahatlığı ile en güzel zamanların sizin olmasını garanti ederek tabi ki.

Romantikmasa.com’a gelerek, sizler için hazırladığımız konsept seçeneklerinden, beğendiğiniz bir restoranı seçiyorsunuz. Ardından mükemmel akşamınıza uyum sağlayacak menü seçenekleri arasından birini beğeniyorsunuz. Son olarak yemeğinizin romantikliğini perçinleyecek size özel sürprizleri de belirlediğiniz zaman unutulmaz yemek organizasyonu paketiniz hazır oluyor. Fiyatını, yerin, saatini önceden belirlemiş istenmeyen tatsızlıkların yaşanmasını önlemiş oluyor ve rüya gibi bir gecenin tadını çıkartıyorsunuz.

       

Romantikmasa.com’un hizmetleri özel zamanlar geçirmek isteyen çiftlere yardımcı olacak işletmeleri de kapsıyor. Restoranınıza gelip romantik bir gece için masa ayırtan çifte gereken hizmeti tam olarak verememekten çekinmenize artık gerek kalmadı. Ya da restoranınızın, kafenizin bu tip organizasyonlar için çok uygun olduğunu düşünüp de müşteri bulamamaktan yakınmanız artık tarihe karışıyor.Romantikmasa.com’da hiçbir üyelik ücreti veya sabit ücret ödemeye gerek kalmadan firmanızın kaydını yaptırabilirsiniz. Menünüzde yer alan öne çıkmasını istediğiniz üç adet seçeneği sitemize yerleştirir, verebileceğiniz ekstra hizmetleri de fiyatlarıyla beraber listenize ekleriz. Böylece işletmenizin özel ve romantik akşam yemeği için en doğru seçimlerden biri haline gelmesini sağlarız. Gelecek olan misafirleriniz sitemizden seçimlerini önceden yaparlar siz de önceden haberdar edilirsiniz. Otomatik olarak fiyat, zaman ve ekstralar konusunda anlaşmış olursunuz. Siz vereceğiniz hizmetin kalitesinden ve keşfedilememekten kurtulmuş olurken müşterileriniz de mekanınızda unutulmaz zamanlar yaşayacaklardır.